Bitcoin SV, EOS, Ontologia Analiza cen: 07 października

Bitcoin SV był prawdopodobnie zobaczyć niedźwiedziego nacisku montaż na aktywach, jak to straddled poziom wsparcia. EOS tworzył niedźwiedzi wzorzec, ale odnotował znaczące zyski na tle pozytywnych fundamentalnych zmian. Ontology was trading just above support, and the trading volumes suggested a potential drop for ONT as well.

Bitcoin SV [BSV]
Bitcoin SV, EOS, Ontology Price Analysis: 07 października
Źródło: BSV/USDT na TradingView

Chaikin Money Flow pokazał, że niedźwiedzie i byki były w stanie równowagi w czasie pisania. Uznaniowe wartości +0,05 i -0,05 są wartościami używanymi przez niektórych traderów do eliminowania fałszywych/minor sygnałów.

BSV tworzyło niższy haj na wsparciu odbijającym się od $157 i w czasie prasy znów było w pobliżu $157.

OBV namalowało niedźwiedzi obrazek jak wolumen kupna ustawił serię niższych wyżów. Z wielu głównych altcoins widząc straty, to może być, że minusem było ścieżka najmniejszego oporu dla BSV.

Czasami analiza techniczna może zostać wyrzucona przez okno w związku z wiadomościami o fundamentalnych wydarzeniach.

EOS tworzył trójkąt zstępujący, niedźwiedzi wzorzec, który mógł zabrać EOS do 2 dolarów. Jednak poprzedniego dnia ogłoszono, że Chmura Google dołączy do społeczności EOS i będzie podejmować kroki, aby stać się producentem bloku sieci EOS.

Następnie EOS gwałtownie wzrósł z 2,48 do 2,84 USD i w czasie prasy wynosił 2,63 USD.

Ruch był również niezwykle dynamiczny. Nie wiadomo było jednak, czy EOS będzie w stanie utrzymać ten wzrost, czy też będzie to tylko reakcyjny ruch, który zniknie, gdy tylko się pojawi.

ONT utworzył niedźwiedzią flagę (pomarańczowy maszt), z przewidywanym celem 0,47$. Możliwe było jednak, że strefa popytu na poziomie 0,54 USD będzie w stanie pochłonąć fale presji sprzedaży.

W momencie pisania, poziom ten nie był jeszcze naruszony. Jednak Awesome Oscillator nadal pozostawał na niedźwiedzim terytorium, sygnalizując obecność pędów spadkowych.