Bitcoin Bull Places Zamówienie zakupu dla każdego dostępnego BTC

Trwa dyskusja na temat potencjału Bitcoinu, który może być wart 0 dolarów, ponieważ ten składnik aktywów został stworzony z niczego i nie ma nic konkretnego, z czego można by czerpać jego wartość. W miarę jak Bitcoin rozwijał się, stawał się coraz bardziej znormalizowany i legitymizowany, obawy te wydają się coraz mniej realne, ale teraz istnieje dowód, że monety nigdy nie pójdą do zera.

Przedsiębiorca i szczery byk Bitcoin Alistair Milne zabrał do Bitfinexu ogromne zamówienie na 18,52 mln BTC. Jednakże, złożył on zlecenie kupna na 0,01$, aby uchronić monetę przed pójściem do zera, ale również jako symboliczny gest bardziej niż cokolwiek innego.

Obecnie w obiegu znajduje się około 18,5 miliona monet, więc gdyby cena nagle spadła do tych niskich poziomów, Milne nagle stałby się właścicielem każdej monety znajdującej się w obiegu, a także zapewnił, że cena na giełdzie – która również nie zawiera 18,5 miliona BTC – nie spadnie.

Jest bardzo mało prawdopodobne, że Milne naprawdę planuje posiadanie wszystkich Bitcoin Profit, jeśli osiągną ten poziom, lub koniecznie wkroczy, aby powstrzymać ich od zejścia do zera, ale symboliczny gest maluje obraz tego, który dowodzi, że Bitcoin nie zniknie do bezwartościowości.

Aby dokończyć zakup, Milne będzie musiał odłożyć na bok 185.200 dolarów – obecnie wynosi to 19,7 BTC. Aby ten gest się trzymał, byk będzie musiał zawiązać dość przyzwoitą sumę pieniędzy.

Nekrologi Bitcoinów

Przewidywano, że Bitcoin zejdzie do zera, lub “umiera” wielokrotnie w ciągu tych lat. Ostatnio prognozy te uległy złagodzeniu, mimo że nadal istnieją krytycy wokalni, którzy nadal w to wierzą, jak Peter Schiff.

Ale nekrologi 99bitcoinsów to jeden z dobrych sposobów na śledzenie, ile razy ludzie mówili, że Bitcoin pójdzie do zera – obecnie znajduje się na rekordzie 381 ogłoszeń o śmierci Bitcoina.

Podczas gdy przewidywania zostały złagodzone, ostatni jest nadal związany z czerwca tego roku, inwestor Jim Rogers powiedział krypto walut, w tym Bitcoin będzie w końcu spadek i wszystko pójdzie do zera”.

“Ci, którzy korzystają z kryptokurrency uważają, że są mądrzejsi niż ich rządy,” Rogers powiedział do kropki AERA. “W rzeczywistości, myślę, że mają rację. Ale ich rządy mają coś, czego ludzie kryptoflory nie mają. To jest broń. Powodem, dla którego myślę, że krypto waluta w końcu zniknie, jest to, że nie jest oparta na siłach zbrojnych władzy rządowej.”